معرفی مهمترین ابزارهای دیدگاه گذاری در سایت

۱-     افزونه CommentLuv :
یکی از مهمترین وسایل دیدگاه گذاری در سایت، افزونه CommentLuvه که انگار میشه گفت که امنیت سایت شما رو نسبت به لینکای غیر به درد بخور حفظ می کنه. بعضی وقتا شما دیدین که بعضی از کاربران در زمان اراسال دیدگاه لینک سایت خود رو هم قرار میدن تا بقیه کاربران سایت شما، به سایت اونم مراجعه کنن ولی شما از این کار راضی نیستین از طرفی از نظر اخلاقی نباید کامنت این کاربر رو خط بزنین پس پیشنهاد می کنیم که از این افزونه استفاده کنین. وسیله CommentLuv به شما این امکان رو میده که لینک کاربر رو   Nofollow  کنین اما تنظیمات این افزونه تعیین می کنه که چه وقتی لینک سایت ایشون، Dofollow  شه. مثلا شما تنظیم می کنین که وقتی که کاربر ۷ کامنت واسه شما گذاشت، دیدگاه اون به آخرین مقاله در سایت خودش لینک شه. با این کار تاثیر لینکای منفی رو از سایت خود دور می کنین.
توانایی بسیار مهم این وسیله در اینه که وقتی که کاربر واسه شما دیدگاهی رو می فرسته این دیدگاه و حتی پاسخی که بعدا در جواب شما میده، به ایمیلی که قبلا اونو تعریف کردین ارسال شه. دومین کاربرد این وسیله اینه که اجازه میده به صورت مستقیم به شبکه اجتماعی سایت دسترسی داشته باشین.
۳- وسیله Facebook Comments :
این وسیله مثل فیسبوک عمل می کنه و دو توانایی داره؛ اول این که تصاویر کاربران رو در کنار دیدگاه های اونا قرار میده و دومین کاربرد اون، تایید هویت کاربرانه در نتیجه با این کار کمک می کنه تعداد اسپمای سایت شما کم شه.

اسپم

۴-  وسیله Post Matic :

معرفی مهمترین وسایل دیدگاه گذاری در سایت
  •  

    معرفی مهمترین وسایل دیدگاه گذاری در سایت

۵

 

خلاصه

معرفی مهمترین وسایل دیدگاه گذاری در سایت !!! وسایل زیادی واسه دیدگاه گذاری در سایت هست که بعضی از اونا مهم تر هستن