۷ نکات اساسی مصاحبه برای شغل رویای بازاریابی دیجیتال شما [Infographic]

انقلاب دیجیتال تأثیر جبران ناپذیری بر رشد و استخدام مشاغل در سطح جهانی داشته است.

استخدام

طبق گفته مک کینلی ، ۹۰٪ از همه نقش های بازاریابی اکنون به مهارت و تجربه دیجیتالی نیاز دارند – دیجیتالی دیگر یک کالای مطلوب نیست ، بلکه یک جزء لاینفک هر مهارت قوی است.

دیجیتال

تعداد فزاینده ای از سازمان ها در حال اتخاذ استراتژی های دیجیتالی هستند و در پاسخ به افزایش ROI که می توانند به ارمغان بیاورند ، تعداد بیشتری از بودجه بازاریابی خود را به روشهای دیجیتال اختصاص می دهند.

به دلیل این مزایای قابل توجه ، تقاضا برای متخصصان دیجیتال ماهر و قابل انطباق هرگز بیشتر نبوده است.

۶۴٪ از استخدام کنندگان از کمبود بازاریاب های دیجیتال ماهر خبر می دهند

با وجود این نیاز ، یک شکاف غیرقابل انکار مهارت دیجیتالی وجود دارد که بر سازمانها و توانایی آنها در استخدام نامزدهای ذیصلاح تأثیر می گذارد. از آنجا که تقاضا بسیار بیشتر از عرضه است ، این شرکت ها خود را در رقابت با یکدیگر می دانند ، که اغلب منجر به افزایش حقوق و مزایای سودآورانه و بسته های مزایایی می شود.

شما به عنوان یک حرفه ای دیجیتال و با عملکردی متقابل ، شما یک کالای تجاری گرانبها هستید و موقعیتی فوق العاده خوبی دارید که بتوانید شغل رویاهای خود را بدست آورید! تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اقناعاترین استدلال موجود برای یک کارفرمای بالقوه را نشان می دهد که نشان می دهد شما کاندیدای مناسبی برای نقش هستید.

مرحله مصاحبه فرآیند استخدام می تواند یک چشم انداز مرعوب حتی حرفه ای ترین فصلی باشد. در زیر ، ما یک اینفوگرافیک را به اشتراک گذاشته ایم که ۷ نکته اساسی را به شما کمک می کند تا به شما در جستجوی موفقیت آمیز در مصاحبه شغلی کمک کنند و شما را یک قدم به تضمین فرصت شغلی ایده آل خود نزدیک کند!

برای مشاوره بیشتر در مورد چگونگی توسعه مزیت رقابتی دیجیتال خود و توسعه حرفه رویایی خود ، می توانید کتاب الکترونیکی رایگان ما را در اینجا بارگیری کنید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

سوفی الیزابت اسمیت